Women'­secret

E-L
10:00-21:00
P
10:00-19:00

Ilmselt on kõik naised mingil hetkel elus kuulnud väidet, et ju nad riietuvad ikka meeste jaoks. Ja eriti käib see veel pesu kohta. Pruugib naisel vaid edevam ja pitsilisem püksikupaar jalas olla, kui juba järeldusi tegema hakatakse.

Auu – millises muinasjutus te elate? Loomulikult kannab naine pesu ainult ühe inimese – iseenda nimel. Jah, mõnikord võib see olla punane napp rinnahoidja, mis pakub päevadesse vajaliku annuse naiselikkust. Aga mõnikord on see pehme flanellsärgik, mille ainus mõte on olla mugav ja kodune. Või multikategelaste pildiga pidžaama mängulistemaks momentideks. Ja siis on juhuseid, kus oleks vaja siit-sealt pehmust pisut pingule tõmmata ja see on ka okei.

Aga valiku algus ja lõpp on ikkagi naise soov. Women´secretis seda teatakse ja pakutakse valikud pea igaks elus ettetulevaks momendiks. Vajadusi taibatakse õhust, saladusi hoitakse diskreetselt. 

Külasta meid
Leiate meid 1. korruselt
Ostes ükskõik millist toodet vähemalt 2tk, saate teise toote poole hinnaga! * Valige meie laiast tootevalikust kaks tavahinnaga lemmiktoodet. * Kassas arvutatakse teile 50% soodustus odavamast tootest. Kampaania periood: 15 - 30.09.2023.
Ole kursis uudiste ja eri­pakkumistega!