Menuraamatu „365 päeva“ esitlus Epp Kärsiniga

12. september 12. september

Kui sa nautisid „50 halli varjundit“, siis just see riivatu raamat on sinu uueks õhtulugemiseks!

Rahvusvahelist bestsellerit „365 päeva“ on tõlgitud ligi 30 keelde, müüdud enam kui 100 riigis ning trükitud miljoneid eksemplare.

Epp Kärsin räägib raamatust esitlusel, mis toimub 12. septembril kell 18 Solarise Apollos.

Raamatust 

Laura Biel sõidab koos elukaaslasega unistuste puhkusele imelisse Sitsiiliasse, kuid reisi teisel päeval, naise 29. sünnipäeval, ta röövitakse. Vangistaja on ei keegi muu kui võimsa kuritegeliku perekonna pea, uskumatult nägus Don Massimo Toricelli. Mees on otsustanud naise iga hinna eest endale saada ja tal on selleks oma põhjused. Mõni aeg tagasi elas ta üle rünnaku oma elule ning koomas olles nägi ta ilmutust: kaunitari, kes on täpselt selline nagu Laura. Ärgates andis ta vande naine üles leida ja enda omaks teha, saagu mis saab. Massimo lubab Laurale, et hoiab teda vangistuses 365 päeva. Kui naine selle aja jooksul ise temasse ei armu, laseb mees tal minna. Juhul kui Laura peaks põgeneda proovima, ähvardab mees ta üles leida ning hävitada kogu ta pere.

Laura on varsti oma nägusast ja võimsast vangistajast lummatud. Ent kohe, kui neil tekib habras ja riskirohke suhe, ähvardavad kontrollimatud jõud nad teineteisest lahku viia ...

Raamat on aluseks ühele 2020. aasta maailma edukaimale Netflixi filmile. Film püsis 10 päeva esikohal, mis on edetabeli ajaloo kõrgeim koht. Esikohamenuki autor Blanka Lipińskakirjutab raha asemel lõbu pärast. Nördinud seksuaalse avatuse puudumise pärast, otsustas ta alustada arutelu kire erinevate külgede üle. Ta ütleb sageli, et seksist rääkida on sama lihtne kui õhtusööki valmistada.

Esitluse päeval on raamat Apollo Klubi liikmele 10% soodsama hinnaga!

Subscribe to the Solaris news and promotions!