Raamatuesitlus: J.K Tammineni “Estonia saladused”

15. september 15. september

Ootame kõiki huvilisi J.K Tammineni raamatu „Estonia saladused " esitlusele 15. septembril kell 17 Solarise Apollo raamatupoodi.

Parvlaeva Estonia uppumine 28. septembril 1994. aastal vapustas kogu maailma. 989-st pardalolijast uppus 852. Estonia juhtumit on uuritud laeva uppumise hetkest saati ning selle kohta on kogunenud pidevalt uut ja vastuolulist tõendusmaterjali. Kas me ka päriselt teame, mis ja miks juhtus?

J. K. Tammineni raamat vaatleb Estoniaga juhtunut uuest perspektiivist, pakkudes infot, mida varem pole avaldatud. Raamat on jagatud kolme ossa: esimene kirjeldab suurõnnetuse tausta ja õnnetuse ööl juhtunud sündmusi, teise on lisatud Estonia uurimiskomisjoni endise esimehe Margus Kurmi 2020. aastal peetud ettekanne ja viimane osa sisaldab raamatu autori aastate jooksul tehtud intervjuusid.

„Estonia saladused" puudutab parvlaev Estonia uppumisega seotud asjaolusid, millest seni on avalikkuses vaikitud.

J. K. Tamminen on Eestis elav kirjanik, jurist ja teoloog, kelle sulest on ilmunud üks krimitriloogia ja mitmeid mitteilukirjanduslikke teoseid. Eesti keeles on varem ilmunud tema „Mees Pasilast“.

Tutvu raamatuga siin: https://www.apollo.ee/estonia-saladused.html

Esitluse päeval on raamat Apollo Klubi liikmele -10%!

Subscribe to the Solaris news and promotions!