Raamatuesitlus: R. Monroe raamatute "Kehavälised rännakud" triloogia

14. september 14. september

Ootame kõiki huvilisi R. Monroe raamatute “Kehavälised rännakud” triloogia esitlusele 14. septembril kell 17.30 Tallinna Solarise keskuse Apollos.

Esitlusel räägitakse R.Monroest, kehavälistest rännakutest ja külalisena on kutsutud esinema ka surmauurija Karl Käsnapuu Tartu Ülikoolist.


Trioloogia esimesele raamatule, "Kehavälised rännakud", järgnevad veel “Kauged rännakud” ja “ Ülim rännak”. Trioloogia esimesest raamatust on saanud selles vallas klassika. Autor pani aluse rahvusvaheliselt tuntud Monroe instituudile, mis on saanud kuulsaks uuringutega helilainete eri vormide mõjust inimesele.

Teises raamatus räägib ta oma uskumatutest aja- ja ruumivälistest rännakutest. Toetudes kümmekonna aasta pikkusele uuringule psühholoogia ja psüühika vallas, esitleb ta uut ja põnevat teekonda, et avastada füüsilise maailma üleseid kogemusi. See raamat pakub avaramat lähenemist teadvuse olemusele ja meeleliste kogemuste lõpmatuna tunduvatele võimalustele, sellele, mis peitub inimeseks olemises.

Oma viimases raamatus „Ülim rännak“ jätkab ta nende alade kaardistamist, mis väljuvad füüsilise maailma piiridest. Ta pakub meile välja nn riikidevahelise kaardi – teekonna, mis ootab meid ees, kui jätame maha oma füüsilise keha. Robert Monroe suudab seda, kuna ta on ise selle tee läbi käinud, ja kirjeldab seda mitte ainuüksi uskumuste, vaid omaenda teadmiste ja kogemuste põhjal. Ta kõneleb meile paljust huvitavast, muu hulgas nägemusest inimese meele kihtide kohta ning pakub psühholoogia vallas välja mitmeid praktilisi lähenemisi. Raamat sisaldab ka kokkuvõtlikku infot praeguseni toimiva Monroe Instituudi ajaloo ja tegevuse kohta.

Tutvu trioloogiaga Apollo kauplustes ja e-poes: https://bit.ly/3qlJUna

Esitluse päeval on raamatud Apollo Klubi liikmele -10%!

Subscribe to the Solaris news and promotions!