Apollo raamatu­pood

E-L
10:00-21:00
P
10:00-20:00

Eelmise sajandi üheksakümnendatest on pärit legendid, kus raamatupoodi tulid rikkad inimesed ja tahtsid osta seinasuuruse raamaturiiuli täie raamatuid. Näiteks kollakaspruune. Et sobiks toa sisustusega.  

Apollot siis sel ajal veel ei olnud, õnneks nüüd ei ole enam selliseid ostjad. Ja õnneks on Apollo, mille uksest sisse astudes tabab tulijat enamasti kohe teatav õhin. Millised uskumatud maailmad on siin kõikide nende kaante vahel peidus. Mõned lood on lihtsamad, mõned nõuavad süvenemist ja kolm korda üle lugemist, enne kui end kätte annavad. On selliseid, millest juba paari rea lugemine annab vaimule kosutust, on selliseid, mida ei raatsi käest panna isegi siis, kui kolmsada lehekülge juba loetud ja kell üle kesköö. 

Kuna paljud lood saavad filmideks, mängudeks, muusikaks, siis ka need on Apollos olemas. Sekka kontoritarbeid ja igasugu kinkekraami. 

Hea vaib on Apollos ka. Selline natuke mõtlik, aga elurõõmus. Istud toolile, võtad lemmikkirjaniku värskeima raamatu. Hingad sisse sõõmu trükilõhna, loed esimesed read. Imeline tunne.

Ja vahel võib juhtuda, et satud hoopis lemmikkirjaniku värske raamatu esitlusele, neid tehakse siin ka. 

22.02.2023 sulgeb Apollo Raamatupood uksed kell 18:00, toimub eraüritus. Vabandame.

Külasta meid
Leiate meid 2. korruselt
Superpakkumisi kuni 80% allahindlusega leiab nii raamatute, filmide, mängude, muusika kui ka kingituste seast. Sadade raamatute hulgast leiad väga hea hinnaga kvaliteetset ilukirjandust, lasteraamatuid, käsiraamatuid ja teatmekirjandust igale maitsele. Lisaks on valikus suurepäraseid filme, muusikat ja kaasahaaravaid mänge. Samuti on valikus ka ahvatlevad brändipakkumised (OLLA Ehted, KIRJU, Odoro ja Amii). Kõik, kes sooritavad kampaania perioodil ostu, saavad osaleda loosimängus, mille peaauhinnaks on 2000-eurone reisibüroo Go Travel kinkekaart. Kampaanias osalemiseks tuleb registreerida ostutšekk.
Ole kursis uudiste ja eri­pakkumistega!