Flying Tiger Copenhagen

E-L
10:00-21:00
P
10:00-19:00

Oled ehk tajunud, et erinevus jääb meelde. Väiksed kiiksud tekitavad emotsioone. Huumor aitab vaimu selge hoida. Mõni pood on osanud selle ideaalilähedaselt oma äriplaani osaks teha. Keskpärast ja igavat nende lettidele naljalt ei satu, pigem on nii, et ka juhuslik sisseastuja vaatab riiulile ja siis kella ning otsustab ülejärgmisele trollile panustada. On ilmselge, et siin läheb kauem.

See Tiigri nimeline pood palub end küll kõnetada inglisekeelse Tigerina, aga esitleb hoopis taani disaini. Ütlevad enesekindlalt, et siit saab asju, mida sa veel ei teagi, et sul üldse vaja on. 

Pooliku munakoore kujulist vaasi? Muidugi! Seljasügamise vidinat? Ammu oli vaja ju. Miniatuurset korvpalli korvi ja palle, et vetsus igav ei hakkaks? Kuidas üldse selleta on siiamaani elatud!

Aga saab ka spordivärki, kodukraami, mänguasju ja peomelu vidinaid, aga need kõik on enamasti mõnusates toonides, väikse vimkaga või suunurki naeruseks upitavad.

Absoluutselt „must be“ koht, kui vaja lapse sünnipäevaks peokraami või kingitust või tegelikult -kasvõi iseendal tuju tõsta. Viimane on garanteeritud poest väljudes. Teed siis seda ostuga või ostuta. Tavaliselt siiski ostuga, sest hinnad on kõigele muule lisaks veel ka ikka … ikka suht head.

Külasta meid
Leiate meid 0. korruselt
Ole kursis uudiste ja eri­pakkumistega!