Pere Optika

E-L
10:00-21:00
P
10:00-19:00

Prillipaari ostmine ei ole niisama siuh-säuh sisse ja välja. Sobiva versiooni valemisse on kätketud nii palju muutujad. Trendika või klassikalised? Diori ja Gucci või muu prestiiže brändimärgiga? Või lihtsad ja funktsionaalsed ilma blingita ja rahakotti säästvad. Või hoopiski läätsed?   

Pereoptikas on treenitud stiilisilmaga teenindajad, kes pühendavad oma aja ja teadmised, et klient saaks kujundada prillipaariga just sellise imidži, nagu soovib. Optikutele lisaks on tagatoas optometristid, mõõdavad kohapeal ära silmade miinused ja plussid, teravused ja vahed, et tulemus saaks kundet kaunistav ja aitaks maailma klaarima pilguga vaadelda. 

Külasta meid
Leiate meid 1. korruselt
Klaas loeb! Pere Optikas on ühevaatelised, mitmevaatelised, sinise valguse kaitsega ja isetumevnevad prilliklaasid -50% soodsamad! Ära lükka nägemist edasi - Pere Optika ootab sind Solarise Keskuse I korrusel.
Carrera prilliraamidega sinise valguse kaitsega Bod Blue 420 TASUTA! Täiusta oma stiili Carrera prillidega - see valik vaid kiiretele, kes elavad oma elu täisvõimsusel.
Ole kursis uudiste ja eri­pakkumistega!