LAAM Kinnisvara

+372 610 8777
tallinn@laam.ee

LAAM Kinnisvara on asutatud 2013. aasta alguses ning on kinnisvarateenustele ja arendamisele spetsialiseerunud ettevõte. 

Ettevõtte omanikud on Aivar Villemson ja Mart Saa. 

Aivar Villemson on pikaajalise kogemusega kinnisvaraettevõtja ning olnud kinnisvaraturul suunanäitajaks nii teenuse kvaliteedi osas kui ka innovatiivsete lahenduste juurutamisel. 

Aivar peab tähtsaks arengut ja valmisolekut käia ajaga kaasas, olles teistest sammukese ees. Aivar omab suurt ja aastatepikkust kompetentsi kinnisvara arenduse ja energiatõhususe vallas, olles esimeste energiatõhusate kinnisvaraplaneeringute ja -projektide teostaja Eestis. 

Elamurajoonide arendusel on Aivar korraldanud erinevaid work-shope ja arhitektuurikonkursse, andes juba arhitektidele ette lähteülesanded võimalike parimate planeeringute koostamiseks ning väljatöötatud müügikontseptsiooni järgides on valminud paljud nii väiksemad kui suuremad suurepärased elamupiirkonnad. Aivar Villemson on aastal 2003 valitud ainsa äriuudiseid kajastava ajalehe "Äripäev" poolt Eesti mainekamaks kinnisvaramaakleriks. 

Mart Saa on pikaajalise kogemusega kinnisvaravaldkonna spetsialist, kes olnud mitme Eestis olulise kinnisvaraettevõtte juht, ERI Kinnisvara juhataja, Rotermann Eesti juhatuse liige ning ka Arco Vara Kinnisvarabüroo juhataja. 

Lisaks pikale kutsetegevusele on Mart pidevalt olnud oma valdkonna uuendaja ja vedaja. Mart on üks esimesi, kes sai kinnisvaramaakleri kutsetunnistuse juba 1999. aastal ja on seda pidevalt ka pikendanud, viimati 2019. Mart on aastaid kuulunud ja kuulub praegugi Eesti Kinnisvarafirmade Liidu juhatusse. Samuti oli Mart Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja (ehk kolleegide) poolt valitud Aasta Maakler 2003. 

2020. ja 2021. aastal tunnustati LAAM Kinnisvara Äripäeva TOP-i sertifikaadiga.

Leiate meid 5. korruselt
Ole kursis uudiste ja eri­pakkumistega!