20 kotimudelit, millega tagasi kontorisse suunduda

15. august 2023

September ei ole enam mägede taga ning kui üldjuhul tähendab see koolilastele suunatud tähelepanu, siis ei tasu unustada, et tagasi kooli ja kontorisse suunduvad teisedki.

Ideaalne viis muuta töö- ja õppelainele naasmist meeldivamaks ja isegi mõneti pidulikumaks, on loomulikult uuenduskuuri läbinud „varustuse” abil. Selleks võib olla sügistoonides pükskostüüm või veel viimases suvetuules lehviv midikleit. Kindlasti peaks aga üle vaatama, mis seisus on peale kõiki neid suviseid väljasõite ja seiklusi sinu käe- või seljakott. Juhul, kui viimane vajab väljavahetamist, tasub seada sammud Solarise keskusesse, kust leiab nii stiilipuhtaid käe- ja seljakotimudeleid, praktilisi sülearvutiümbriseid kui isegi disainigurmaanide heakskiidu pälvinud pinaleid.

Läbimõeldud disainist geniaalsete lahendusteni

Kindlasti on inimesi, kellel ei ole kunagi probleemi kodunt väljuda, kaks kätt taskus. Neile, kes aga haaravad alati kaasa nii märkmiku, sülearvuti, joogipudeli, äkki trenniriidedki, on mõelnud sellised kotibrändid nagu Ucon Acrobatics ja Gaston Luga, samuti eestlastele juba ammu tuttav Rains. Kõnealuste märkide seljakotid, mis saadaval nii Levi kui WatchWeari disainipoodides, on mahukad, valmistatud jätkusuutikust, kulumis- ja veekindlast materjalist ning – mis kõige tähtsam – mugavad kanda.

Nahast seljakottide austajad leiavad igapäevaseks kandmiseks sobiva mudeli Eesti Disaini Majast ja Hata Designist, kus esindatud näiteks Stella Soomlais või Ukraina päritolu IGLÀ ja UDLER. Kindlasti väärib siinkohal eraldi väljatoomist ka Barcelonast pärit BABAU, mille seljakotid ei ole küll nahast, vaid valmistatud hoopis vanadest plastpudelitest, ning millel on sisse ehitatud… valgustus! Täpselt nii, Krunnipea disainipoes müügil olev BABAU seljakott on varustatud väikese lüliti ja lambikesega, mis aitab pimedamal ajal leida seljakotist kõik vajaliku, olgu selleks kotipõhja vajunud võtmed või ootamatult kadunud huulepulk.

Ideaalne hübriid

Kuna tänapäeval on hübriidtööst saanud paljude inimeste jaoks tavapärane nähtus, siis võiks ka kott, mis seda hübriidelu saadab, olla võimalikult mitmekülgne. Seljakott on kindlasti praktiline lahendus, millega mahutad kaasa vaat et terve elu, kuid ei tasu unustada, et kõik inimesed seljakotiusku ei ole. Siin tuleb appi asjalik õlakott, mis võib samuti mahutada kõik vajaliku ning harmoneeruda töise komplektiga paremini kui sportlik märss.

Hata Designi poes esindatud kotibränd Shutova pakub selleks puhuks pehmest nahast mudeleid, mis üle õla risti kantuna mõjuvad meeldivalt moodsalt. Head kodumaist kotidisaini jagub aga Eesti Disaini Majja, kus Piret Loogi, Craftory ja Nordhale’i valikust leiab ideaalse mudeli iga disainigurmaan. Ka skandinaavia moodi esindav S’NOB on sügishooajaks pannud valmis ilmastikukindlad õlakotid, mis sobivad nii sportliku kui ka formaalse komplektiga.

Lisaks suurematele kottidele on Solarise disainipoodide valikus olemas väiksemad käe- ja õlakotid, meigi- ja rahakotid, sülearvuti- ja prillide ümbrised, mis eesootavale hooajale kohaselt omandanud sügavamad värvitoonid. Klassika austajatele on alati saadaval ka mustades, pruunides ja beežides varjundites mudelivalik.

 

Kõik loetletud ning fotogaleriis esindatud käe- ja seljakotimudelid on saadaval Solarise keskuses kauplustes Levi, Eesti Disaini Maja, Hata Design, Krunnipea, WatchWear ja S’NOB.

Ole kursis uudiste ja eri­pakkumistega!