Sobib-ei sobi-sobib-ei sobi… kallile kingituse valimine võib olla nagu karikakramäng

3. juuli 2023

Me tunneme Sinu nõutust. Nii tahaks kallile inimesele tähtpäevaks tähenduslikku kinki, aga maailmas on valikuid nii palju. Isegi, kui tunned teda hästi ja tead, millest ta elab ja hingab, ka siis võib olla õige otsuse tegemine nagu karikakramäng – sobib-ei sobi-sobib-ei sobi.

Kui üldse midagi soovitada, siis seda, et asjade kõrval võiks mõelda ka emotsioonidele. Elule. Stiilile. Elustiilile. Ja selles on kahtlemata Solarisel eelis ja tugevus kõikide teiste keskuste kõrval. Solarise kinkekaart lahendab Su kingikimbatuse elegantselt.

Muidugi on meil ka asju pakkumisel. Śeff sokipaar või kunstnikukäekirjaga kleit, kelmikas koduvidin või karakteriga käekell. Aga meil on kõvasti ka emotsionaalseid väärtuseid ja elusolemise tunnet timmivaid valikuid. Kontserdivaimustust, kohvikukurmaaźi, suure kinoekraani elevust. Ükskõik, millise tundekoodiga Su tähtis tähtpäevaline on, Solarise kinkekaart peidab mitmekihilist maailma enda sees ja sobib igal sajal juhul.

Kui ajad on ahtad, saad kinkekaardi kasvõi kümnekaga kätte, kui parem periood – lae peale või kolm sajalist. Korraga ära kasutamist ei nõuta, head olemist saab tilgutada tasapisi aasta vältel ja igas nurgas, igas butiigis ja poes – nulltasemest viimase korruseni. Ja selline pisike on see ka, pangakaardi mõõdus, mahub nii pintsakutaskusse peitu kui ridiküli salasahtlisse.

Solarise kinkekaart on nagu tähtpäevade James Bond. Kui tundub, et mõistus on otsas ja keegi aidata ei oska, siis Solarise kinkekaart on raudselt see, mis lahenduse pakub ja parima tulemuse teeb.

 

TÄHTIS TEADAANNE: Alates 10. juulist saab sel suvel kinkekaarte osta vaid ettetellimisega, kui kirjutad enda soovist info@solaris.ee. Pane vaid kirja, mitu eurot kinkekaardil olema peaks ja kätte saad ta juba järgmisel tööpäeval LEVI Design Shopist.

Ole kursis uudiste ja eri­pakkumistega!