Solarises võeti pai tegemine ja hästi ütlemine suuremalt ette! (Aasta parimad 2021)

18. mai 2022

Ainult palga pärast enamik inimesi tööl ju ei käi. Seltskond peab olema šeff ja keskkond inspireeriv, aga tegelikult tahab igaüks vahel ka pai saada. Väiksemaid õlale patsutusi teevad kohtade pealikud loodetavasti igapäevaselt, aga Solarise majatänu ja majapidu toimus 28. aprillil Komeedi kohvikus.

Ei saa alahinnata seda kooshingamise vaibi, mis tekib siis, kui näed kõrval kaupluse Kaarlit, kes muidu paistab nagu tehnikanohik, seltskonnamängudes säramas või teise korruse Kristelit ennast unustades tantsimas. Hoopis uus perspektiiv kallitele kolleegidele.

Aga eelkõige on muidugi tähtis tavapäevade koostöö, et millise majakolleegi või seltskonnaga julgeks luurele minna. Solarise majarahvas sai ise valida neljas kategoorias oma soosiku – toidukoht, pood, teenindus ja muidugi oma lemmikinimene. Püünele pääsesid Vapiano, Delice Solaris Toidupood ja juuksurisalong Duglas – respekt ja tänu neile!

Aga lemmikinimeseks tituleeriti Jüri Rumm. Oh, te peaksite selle mehega tutvuma. Jüri Rumm (milline nimi, eks ole) on maja hooldusmees. Keerab kinni tilkuvaid kraane, parandab katkised uksed, vahetab pirnid. Üle maja – ja Solarises on pealt poolesaja boksi ja pinna. Ta on kiiresti kohal, ta on justkui kogu aeg kohal. Tegelikult oli ta kohal juba isegi enne Solarist. Mees toimetas siin juba siis, kui praeguse keskuse asemel oli alles Sakala.

Alahinnata ei saa tasu muidugi ka „kõrgemate jõudude“ tunnustamist. Kui tahta käiguvahetust ülespoole, siis võiks teada anda, et senini tehtu on juba tase omaette.

Salajaste hindamisostudega käis žürii Solarise maja peal ringi – et kus tuntakse oma tooteid kõige paremini, kus jälle osatakse rahustada kuraasikas klient kenasti maha, kust lahkudes on hinges hea tunne. TOP3 rivistusid üksteise järgi 1. Boost, 2. Vapiano ja 3. Designnut. Neis kolmes on kirg, korralik klienditeenindus ja kaubakvaliteet kõik kenasti tasakaalus. Kindla peale minek.

See kaubandus- ja teenindusmaailm, kus Solarise inimesed tegutsevad, see pole mingi limbotants, kus lati kõrgust seatakse vastavalt vajadusele. Ja siis olenevalt olukorrast poetakse alt läbi või hüpatakse üle. Solarises on panused on alati sajased, hinnaalandust ei tehta, aga tulemusi tähistatakse ka vääriliselt.

Ole kursis uudiste ja eri­pakkumistega!